Юнаки проявили характер

Юнаки проявили характерЮнаки проявили характер
Нива Тернопіль – збірна СРСР юнаки 2 : 2

В інтерв’ю після матчу старший тренер юнацької збірної з футболу В. Білоусов сказав, що гра проходила з явною перевагою господарів поля. Важко погодитись з цією думкою, адже результат матчу – нічийний. Щоправда, в другому таймі перевага “Ниви” була відчутною – юнаки трохи втомилися. А в цілому 16 – 17-річні хлопці показали бійцівський характер: їм двічі довелося відігруватися, і вони зрівняли рахунок. Всі голи були забиті в другому таймі. Спочатку кращий нападаючий “Ниви” П. Прядун з передачі новообранця команди, майстра спорту Ю. Резника відкрив рахунок. Через 5 хвилин гості добре розіграли кутовий, і їх захисник В. Геращенко ударом головою відквитав м’яч.
Згодом нападаючі “Ниви” помінялися ролями. Тепер вже Ю. Резник з подачі П. Прядуна забив красивий гол. Гості відігратися за 4 хвилини до кінця зустрічі. Захисник тернопільчан порушив правила неподалік від лінії штрафного майданчика, і суддя призначив штрафний удар. Його чітко реалізував гравець збірної О. Чорних.
Цей матч для Донецької збірної був одним з етапів підготовки до відбіркових матчів чемпіонату Європи 1986 року і до чемпіонату світу серед юнаків, який пройде в 1987 році у нашій країні.

Свій тренувальний збір команда почала на Закарпатті, де провела два товариських матчі з юнацької збірною Угорщини (0 : 1 і 0 : 2). Матчі заплановано провести на Тернопільщині. Сьогодні у Зборові на реконструйованому стадіоні юнакі зіграють із збірною області.
У складі юнацької збірної України представникі команди вищої, першої і другої ліг. Більшість з них – виступають за українські клуби. Воротар А. Броварник і нападаючий К. Романенко – за київське “Динамо”, захисникИ: В. Геращенко за дніпропетровський “Дніпро”, О. Волотек – за ворошиловградську “Зорю”, півзахистники: І. Пеонов та О. Черних – за симферопольську “Таврію”, В.Москвін – за івано-франківське “Прикарпаття”. Крім того, в збірній по два футболісти з мінського “Динамо” (Ю. Малеєв і І. Ніконов), ереванського “Арарату” (А. Хашманян и О. Погасян), вільнюського “Жальгіріса” (Р. Мартінайтіс і А. Калінаускас).
Виступав за збірну і гравець Тернопільської “Ниви” В. Постовий, який сподобався глядачам і спеціалістам. Тренери юнацької команди – відомі в минулому футболісти команд вищої ліги, майстри спорту В. Білоус і Л.Разін. До речі останній 30 років тому проживав у Чорткові і виступав за місцеву “Зірку”.
Сподіватимемося, що гравці юнацької збірної СРСР успішно подолають бар’єр відбіркових ігор (у підгрупі разом із нашою командою виступатимуть також збірні ЧССР, Румунії, Туреччини) і займуть чільне місце серед кращих європейських команд.
Г. Махницький, футбольний оглядач “Вільного життя”.

Газета “Вільне життя”, неділя, 14 жовтня 1984 р., № 199 (10831)

Comments are closed

Recent Post

Мышечная слабость: чем грозит быстрая утомляемость

Мы ежедневно совершаем множество жизненных действий, и многие из них придают нашему телу положения, чрезмерно напрягающие или ослабляющие определенные мускулы. Большинство ежедневных манипуляций цивилизованного человека перегружают наше тело. Ношение обуви, длительное пребывание в  сидячем мал...

Continue Reading

Эпигенетика

Эпигенетика — одна из десяти важнейших технологий, которые в ближайшее время изменят мир и окажут наибольшее влияние на человечество. Эпигенетика: история и определение Термин эпигенетика (др.-греч. ἐπι - пребывание на чём-либо, помещение на что-либо) ввел в 1942 году английский биолог Конр...

Continue Reading

Неестественная история новых инфекций

Неестественная история новых инфекций - книга Рона Барретта, доцента кафедры антропологии, Macalester College, и Джорджа Дж. Армелагоса, кафедра антропологии, Университет Эмори. Издание содержит: Первый комплексный синтез социальных и экологических факторов возникновения инфекционных заболе...

Continue Reading