Любити футбол

Любити футболЛюбити футбол
У складі київского «Динамо» названо воротаря А. Броварника 1967 року народження. Очевидно, він наймолодший воротарь у вищий лізі. Розкажіть, будь ласка про нього. Якщо можна, то і про нового півзахісника команды І. Яремчука. Болільники заводу «Арсенал».
У останньому юнацькому турнірі пам’ятi вице-президента ФІФА В. О. Гранаткіна брали участь дві радянські команди. Футболісти другої збірної були на рік молодші від суперників, але своєю грою справили найкраще враження. Особливо сподобався воротар Антон Броварник з Києва, якому нинішнього року буде 18 років. До речі голкіпер московського Динамо В. Дербунов також 1967 року народження. Броварника було названо серед найкращих гравців турніру. Високий на зріст (194 см), стрибучий і рухливий, він рідко коли програє повітряні дуелі в штрафному майданчику. Рішучі діє і на лінії воріт.
— Що головне для воротаря? — спитав я Антона.
— Любити футбол, — відповів хлопець.
Він так це сказав, що не лишалося сумніву про його безмірну відданість улюбленій грі.
Минулого сезону Антон дебютував у матчі дублерів «Кайрат» — «Динамо» (Київ). Потім тривалий час сидів на лаві запасних. Запрошували в інші команди. Категорично відмовлявся, бо хоче бути воротарем лише київського «Динамо». Такої ж думки його батьки і старший брат. Нинішній чемпіонат країни має стати серйозним іспитом для воротаря Антона Броварника.
Болільники, які відвідують матчі за участю київських армійців, давно вже звернули увагу на активного півзахисника Івана Яремчука. Його нестандартні «ходи», висока швидкість і точний удар не раз приносили успіх команді. Минулого сезону він забив 10 м’ячів. Коли зважити на те, що армійці в основному грали на бомбардира Насташевського, то результат Яремчука високий.
На початку року Яремчуку запропонували потренуватися разом із київськими динамівцями. Він виступив у кількох контрольних матчах, найкраще зарекомендував себе в них. Привернув Яремчук увагу спеціалістів і у грі «Дніпро» — «Динамо» (Київ).
Звичайно, зарано робити остаточні висновки щодо футбольний долі Броварника і Яремчука, однак можна не сумніватися в их перспективності.

Б. Новак

Прапор комунізму, 19 березня 1985 р.№ 66 (2162)

2 Replies to “Любити футбол”

  1. […] газета «Прапор комунізму», № 301 (2697), 19 марта 1985 г. Источник: Любити футбол […]

  2. […] газета "Прапор комунізму", № 301 (2697), 19 марта 1985 г. Источник: Любити футбол […]

Comments are closed

Recent Post

Мышцы

Мышцы человека: строение и функции мускулатуры Мышцы человека, отображенные в анатомическом атласе, классифицированы по принципам систематической и функциональной анатомии. Информация, содержащаяся в онлайн-атласе, предназначена для врачей, медицинского персонала, научных сотрудников, студентов ...

Continue Reading

Приводящие мышцы бедра (аддукторы)

Приводящие мышцы бедра (аддукторы) - группа из нескольких длинных мышц, образующих основной пласт мышечной ткани, формирующий внутреннюю поверхность бедра. Приводящие мышцы бедра предназначены подтягивать ноги к срединной линии тела. Приводящие мышцы бедра: состав тонкая приводящая мышца (mus...

Continue Reading

Сколиоз у детей: как предупредить

Коррекция сколиоза: причины возникновения, Антон Броварник, фрагменты интервью. - У вас есть какая-то территория, которую охраняли собаки. Эти собаки были обкормленные, откормленные. Они лежат, их кормят хорошо, — для чего им что-то охранять, куда-то бегать? И вы все время предпринимаете какие...

Continue Reading